19.kolo I.A třídy: TJ Sokol Roudnice - FC Vrchlabí 1:1 (0:1), pen. 3:1

31.03.2015 08:05

28.03.2015 - 15:00
     
Sokol Roudnice
vs.
FC Vrchlabí
1:1
(0:1)
(3:1)
Střelci:
49m. Tomeš   16. Hájek,


Sestavy:
Tomek,Mikan, Krejcar Jakub,Bárta, Brendl, Novák,Krejcar Jan, Tomeš (77.Vlnas), Bednář Z.(66.Kmoníček), Vlasák, Pejchal   Šulc - Mejsnar, Pleva, Hájek, Horák (70. Navrátil) - Tauchman, Fink, Matěják, Panýr - Kraus, Vejnar


Karty:
1   56. Vejnar
     


Koudelka Vl.ml., trenér (domácí):
V prvním poločase jsme se hledali a soupeř nás potrestal z naší špatné rozehrávky na 0:1. Soupeř byl v prvním poločase rychlejší a dynamičtější. Druhý poločas jsme zlepšili pohyb a vytvořili si několik šancí. Ujala se pouze Tomešova střela na 1:1. V závěru utkání jsme mohli vítězství strhnout na svoji stranu, ale Pejchala vychytal brankář hostí. Bonusový bod za vítězství v penaltách má na svědomí nestárnoucí Mára Tomek, který chytil 3 penalty.


Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté):
Začátek zápasu, přestože jsme nebyli kompletní, se nám povedl, když jsme se v 16. minutě dostali do vedení pohotovou střelou Hájka. Do poločasu jsme neproměnili další tutovky Vejnarem a Krausem. V druhé půli se povedlo domácím vyrovnat po nešťasném uklouznutí Panýra v pokutovém území. V dalším průběhu se střídalo neproměňování šancí na obou stranách a tak remízový výsledek vydržel až do konce zápasu. Bohužel penaltový rozstřel je pro nás zatím nepřekonatelný problém.


Diváků: 120
Rozhodčí: KFS LB

 

Zpět