19.kolo IV. třídy : Lovčice B : TJ Sokol Roudnice B 3:2 (3:0)

17.05.2013 08:27

Branky: Melichar Jan,vlastní.

Zápas,který se odehrál na silně podmáčeném hřišti,kde místy stály kaluže vody jsme nezačali vůbec špatně.Dostávali jsme se do šancí,kdy největší měl Kučera, který se objevil sám před bránkářem domácích,ale ten jeho slabou střelu vyrazil.Téměř z protiútoku bohužel pro nás domácí střílí první branku utkání-1:0.Od této chvíle převzal mladý domácí tým hru pod svoji kontrolu.Lépe se na těžkém terénu pohyboval a kombinací a důrazem v soubojích si vytvářel šance,které ve dvou případech gólově proměnil.Stav 3:0 po prvním poločase byl pro nás ještě příznivý,neboť domácí ještě několik šancí zahodili,včetně pokutového kopu,po kterém zvonila tyč naší branky.To,že jsme nastoupili bez 3 hráčů základu včetně brankáře nás ale nijak neomlouvalo.Do druhé půle jsme vystřídali a trochu promíchali sestavu a kromě prvních 10-15 minut jsme byli domácím více jak vyrovnaným soupeřem.Přestali jsme nakopávat dlouhé míče a začali hrát více kombinačně po zemi,z čehož přišli i gólové šance.Nejprve Honza Melichar snížil krásným lobem na 3:1 a krátce poté domácí vlastním gólem snížili na 3:2.V té chvíli jsme byli na koni.A mohlo být ještě veseleji,když Honza Špaček postupoval sám na domácího brankáře,jenže ten jeho střelu zlikvidoval.Ale i domácí jenom nebránili a vytvářeli si šance,ale náš brankář Pavel Svatoň je s jistotou vychytal.Poté přišla asi největší možnost na vyrovnání v podobě pokutového kopu po faulu na Melichara,avšak Pithart touto šancí pohrdl a penaltu neproměnil.Myslím si,že zápasu po našem zlepšeném výkonu ve druhém poločase by více slušela remíza. 

Zpět