19.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 Boharyně : TJ Sokol Roudnice "B" 3:0 (2:0)

04.05.2012 08:09

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář, Šiška, Svatoň A. – Mrštík (30. Panchártek), Špaček V., Pithart (55. Špaček J.), Kučera – Gráf (46. Koudelka), Kmoníček (70. Klapka M.), Röhrich

Důležitý zápas jsme začali aktivně, ale velmi záhy jsme inkasovali po chybě při našem rohu a domácí nás ztrestali z rychlého brejku. Gól nás hodně zaskočil a jen velmi těžko jsme se proti dobře presujícím domácím prosazovali. Naopak domácím vycházel hra s nákopy za obranu a rychlík Pavlíček nám dělal velké problémy. Ve 30. minutě zahrávali domácí standardu a velmi lehce ji dokázali proměnit. Tento gól byl ještě lacinější než ten první a dostal domácí do klidu. Ke konci poločasu jsme se dostali, alespoň na dostřel domácí brance, ale většinou bez efektu. Až v poslední minutě napřáhl Gráf z 25 metrů, ale jeho krásnou střelu domácí brankář skvěle zneškodnil. Následná dorážka Panchártka postrádala fotbalové parametry. Do druhé půle jsme chtěli trochu zlepšit naši hru ve středu pole a trochu více zhustit zálohu, tak abychom se mohli k brance hosté tlačit postupněji a ve více lidech. Chvilku naše snaha nesla ovoce, ale jen do třetí branky v naší síti, kdy jsme opět hodně lacině inkasovali ze standardy. Domácí pak prokázali lepší fyzickou připravenost a v závěru utkání si hru víceméně kontrolovali. Navíc mohli přidat i další branky. Z výkonu našich hráčů nebyl nadšený nikdo. Nedokázali aplikovat svou hru a navíc se ani přizpůsobit té soupeřově. Domácí měli navrch hlavně ve středu pole, které pro nás dnes jakoby nebylo a většina přihrávek je s velkou rezervou míjela nad jejími hlavami. Domácí dokázali využít svých schopností a zkušeností z menšího hřiště, kde nám nedovolili hru dostatečně roztáhnout. Vítězství domácích je zaslouženě takto vysoké a mohlo být i vyšší. Další zápasy ukážou co v našem mužstvu opravdu je.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Boharyne_-_Roudnice_B_3_0/

 

Zpět