2.kolo 1.A třídy 2014/2015 l AFK Častolovice - TJ Sokol Roudnice 1:4

18.08.2014 21:39
AFK Častolovice
vs.
Sokol Roudnice
1:4
(1:2)
Střelci:
11. Přikryl Tomáš   10. Koblížek 20. Bednář (PK) 85. Bednář 90. Brendl


Sestavy:
Jedlička-Novák (46. Mráz Petr),Lorenc,Lux,Cvejn (46. Kalousek)-Pinkas,Marek,Kuhn,Mráz Pavel-Přikryl,Koblása (25. Brandejs)   Tomek-Vlnas,Krejcar,Bárta,Koblížek-Židík,Brendl,Moníček (70. Koutník),Bednář-Bednář,Pejchal


Karty:
3   2
     


Komentář (domácí):
Vyrovnaná první půle přinesla poločasový výsledek 1:2 pro hosty. Druhou půli jsme se snažili o vyrovnání, avšak zkušení hosté zápas s přehledem dovedli do vítězného konce,když v závěru přidali ještě dvě branky.


Vladislav Koudelka, trenér (hosté):
Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Po 10 minutách jsme se ujali vedení. Místo uklidnění jsme ale dostali hned v zápětí branku. Po pul hodině jsme se opět ujali vedeni a následně i přečkali šanci domácích, kdy Brendl vykonával z prázdné branky. Druhý poločas byl plejádou našich zahozených šancí, ale pojištěni přišlo až v závěru zápasu. Opět i přes 4 vstřelené branky jsme se trápili v koncovce.


Diváků: 40
Rozhodčí: Haken
Zpět