2.kolo 1.A třídy l SK Bystřian Kunčice - TJ Sokol Roudnice 2:0 (0:0)

26.08.2012 19:21

Kunčice - Roudnice  2:0   (0:0)
 

Střelci Kunčic: Laštovička, Doležal

Základní sestava Kunčice: Chmelař - Pilař, Jankaj, Kratochvíla - Rohlíček, Pechar, Laštovička, Šulc (74.Janata) - Hornych (58.Brzek), Doležal (88.Vik), Tér (78.Hruška)

Žluté karty: Pilař,Hruška,Laštovička

Základní sestava Roudnice: Tomek - Mikan, Třešňák, Samšeňák (80.Vlnas) - Jak.Krejcar (60.Koblížek), Vlasák, Jiroutek, Jan Krejcar (75.Pajgrt) - Slezák - T.Krejcar, Kmoníček (70.Bednéř)

Žluté karty: Mikan, Třešňák

Komentář Koudelka Vladislav ml.:

První půlhodina byla z obou stran oťukávaná s minimem šancí vstřelit gól. Po občerstvení jsme se dostávali do brejkových situací, ale řešení bylo špatné. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, kde jsme si během 10. minut vytvořili dvě gólové šance, ale bez efektu. Tady se lámal chleba. My jsme dostali branku po nedůrazném odkopu. Na 2:0 jsme dostali branku z autu, když jsme nedokázali pohlídat nejzkušenějšího hráče Doležala. Dnes jsme opět umřeli na krásu fotbalu. Klukům nemůžu upřít snahu, ale když nedáme branku, nemůžeme vyhrávat.

Zpět