2. kolo 1.A Třídy: SK Bystřian Kunčice - SK Roudnice 2:1 (1:1)

24.08.2016 10:09
SK Bystřian Kunčice
 
vs.
SK Roudnice
 
2:1
(1:1)
Střelci:
25.Hamák /pk/ 67.Laštovička   24.Kučera


 

Sestavy:
Holý- Koza, Svatoš, Pechar J., Kašprišin/46.Dudek/- Hamák, Denk/73.Hantsch/, Laštovička, Žahourek- Zákravský/46.Kuta/, Mrázek/81.Šolc/   Tomek- Novotný, Brendl, Mikan, Trnka- Bárta/71.Koutník D./, Vlasák, Tomeš, Novotný J./68.Koutník L./- Kučera, Cuberka


 

Karty:
2   3
0   0


 

Z.Šulc sekretář (domácí):
Derby s Roudnicí jsme zvládli,naše hra měla k dokonalosti daleko,ale i přesto považuji naši výhru za zaslouženou.


 

Mikan Zdenek, asistent trenéra (hosté):
Do derby jsme vstoupili bez 3 hráčů základní sestavy. Zápas byl od začátku vyrovnaný, s šancemi na obou stranách. Domácí byli v koncovce důraznější a nakonec o gól lepší. Škoda, že jsme neudrželi vedení v první půli. I přes prohru chci mužstvo pochválit za výkon.


 

Diváků: 185
Rozhodčí: Franěk T.
Zpět