2. Kolo 1.A Třídy: TJ Velké Poříčí - SK Roudnice 0:4 (0:2)

27.10.2019 12:18
     
TJ Velké Pořičí
 
vs.
SK Roudnice
 
0:4
( 0 : 2 )
Střelci:
    14. Bárta František
44. Kučera Tomáš
79. Kučera Tomáš
85. Vlasák Tomáš


 

Sestavy:
Bryksi Pavel
Kuneš Jiří (C)
Hornych Štěpán (46.Divišek Jakub)
Punar Martin
Flaška Michal
Nguyen Van Son
Martínek Tomáš
Gois Jakub
Čtvrtečka Pavel
Hlava David (82.Lokvenc Ondřej)
Chmelík Jakub
 
Lokvenc Ondřej
Hanzl David
Divišek Jakub
Nývlt Jaroslav
 
Ruml Jan
Koutník Lukáš
Bárta František
Černý Josef
Tomeš Josef (78.Novotný Miloš)
Obermajer Richard (82.Obermajer Patrik)
Dostál David
Kučera Tomáš (87.Mikan Zdeněk)
Houser Patrik
Čihák Pavel
Vlasák Tomáš (C)
 
Mikan Zdeněk
Novotný Miloš
Koutník Denis
Obermajer Patrik
Hopko Miroslav


 

Karty:
41. Kuneš Jiří
41. Punar Martin
63. Punar Martin
   
63. Punar Martin    


 

Hurdálek Josef - ved. (domácí):
Úvod utkání patřil hostům. Dobře kombinovali a výsledkem byla vedoucí branka.Domácí měli dvě výborné šance, ale žádnou nedali. V závěru 1.pol inkasovali po druhé. Druhá část byla v režii domácích i přesto že hráli od 60. min. v oslabení Závěr utkání patřil hostům kteří, z brejků zvýšili na konečných 0.4 Zasloužené vítězství hostů i když výsledek je pro domácí až příliš krutý. Utkání si domácí prohráli svojí nedisciplinovaností.


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (hosté):
Dnešní zápas přinesl pozitiva i negativa. Pozitiva: výhra, nula vzadu, krásný areál a hřiště, dobrý výkon v první polovině. Negativa: zhoršená hra ve druhé půli po vyloučení, kdy hráli domácí o 10 a my nebyli schopni udržet míč. Potěšilo nás dodržení taktických pokynů a dobré nasazení po celý zápas.


 

Diváků: 150
HR: Adam Jiříček
AR1: Luboš Stejskal
AR2: Michal Šnajdr
DS: Pavel Mareček
Zpět