2. Kolo 1.A Trřídy: SK Roudnice - SK Sparta Úpice 0:1 (0:1)

29.08.2017 13:38
     
SK Roudnice
 
vs.
SK Sparta Úpice
 
0:1
( 0 : 1 )
Střelci:
    39. Doubic


 

Sestavy:
Hopko, Koutník, Mikan, Houser (91.Novotný M.), Tomeš, Černý, Šiška, Stoszek, Cuberka, Kučera, Bárta   Seidel, Lacko, Rudolf, Prouza, Kejzlar, Hanzlík (33.Peterka), Luštinec, Kuchta (78.Kábele), Doubic(91.Skála), Čáp(64.Mindek), Marel


 

Karty:
86.Tomeš   63.Luštinec, 92.Kejzlar
     


 

Tomáš Rejl-sekretář (domácí):
Celý zápas se hrál na branku hostí, kteří však pozorně bránili a z jediné šance dali branku. Domácí neproměnili několik 100% šancí. Chyběl jim větší klid i důraz v koncovce.


 

Radek Kaplan trenér (hosté):
Dnes jsme podali kolektivní výkon, který nás dovedl k zisku tří bodů. Celý zápas jsme pozorně bránili a zachytávali útoky domácího týmu, který hrál velmi dobře. Nám se podařilo vstřelit první branku utkání, která nakonec vše rozhodla.


 

Diváků: 100
Rozhodčí: Miroslav Martínek
Zpět