4.kolo III. třídy: SK Roudnice "B" : Boharyně 3:1 (2:0)

02.09.2015 07:24

Sestava SK Roudnice „B“: Žák – Kučera (89. Klapka), Mrštík D., Matoušek, Svatoň – Koutník, Tomeš, Šanda (46. Pospíšil), Koutník D. – Kmnoníček (10. Vítek, 49. Koudelka), Melichar

 

Branky: 18. Svatoň, 35. Tomeš z pen., 57. Koudelka

 

V prvním letošním derby jsme na svém hřišti přivítali Boharyni a nezačali jsme utkání vůbec špatně. Do vedení nás dostala poměrně brzy branka Svatoně. To už náš tým hrál bez Kmoníčka, jemuž vysoko vystřelná noho hostujícího obránce zlomila nos. Na první branku pak navázal z penalty Tomeš a do kabin jsme šli s dvoubrankovým  vedení. Opět jsme ale nezvládli vstup do druhé půle a hosté hned v jeho úvodu snížili. Drama ale nepřipustil Koudelka, který po velmi pěkné fotbalové akci zakončil přesně Pospíšilům centr. Do konce utkání se šance objevovali na obou stranách, ale 3 body zaslouženě zůstávají doma. První výhra se tak zrodila doma před velmi početnou diváckou kulisou. Věříme, že nás fanoušci podpoří i příští sobotu již od 10:15 v dalším derby na hřišti v Syrovátce.

 

 

 

Zpět