2. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Myštěves "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 3:0 (1:0)

15.08.2010 22:41

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Poskočil, Svatoň P. (70. Petr), Novotný, Panchártek - Špaček V.(55. Jarkovský) Šiška, Klapka D., Melichar (46. Svatoň A.) - Švadlenka (60. Kmoníček J.), Košťál

Na "asi ejhorším hřišti v okrese" si naši hráči nedokázali víceměně poradit s domácím důrazným týmem, který na podmáčeném cca 10-15cm vysokém trávníku dokázal třikrát skórovat. Našim hráčům sice nelze upřít snahu, ale bez branek se vyhrát nedá. Těžko se dané utkání hodnotí nejen hráčům či trenérům, natož i nezávislému divákovi. Toto bylo z naší strany jedno z nejhorších utkání posledního roku. Snad se nám již takové výkonu v blízké budoucnosti nepodaří podat. Takže snad příště doma proti Lovčicím.

Zpět