2. místo z turnaje v Chlumci n.C.

07.12.2008 21:06

V neděli 7.12.2008 jelo 9 našich hráčů reprezentovat náš tým na turnaj 6 mužstev do Chlumce nad Cidlinou. Turnaje se zúčastnili tyto týmy: Roudnice, Kosičky, Kratonohy, Újezd, Rohovládova Bělá a Křičeň. Za tým Roudnice nastoupili tito hráči: Michal Žák, Koudelka Miroslav, Koudelka Vladislav, Bednář Vladimír, Kučera Zdeněk, Švadlenka Pavel, Mrštík David, Vlasák Tomáš a Špaček Vojtěch.

Výsledky týmu Roudnice:

Roudnice : Rohovládova Bělá    0:1
Roudnice : Kosičky                    2:2 (Koudelka Vl., Koudelka M.)
Roudnice : Újezd                       2:1 (Koudelka Vl., Koudelka M.)
Roudnice : Křičeň                      5:1  (Bednář 2x, Mrštík, Koudelka M., Švadlenka)
Roudnice : Kratonohy               3.0  (Koudelka Vl., Koudelka M., Vlasák)

 

Za tři výhry, jednu remízu a jednu prohru jsme získali 10 bodů, celkové druhé místo a o jedinný bod jsme zaostali za celkovými vítězi z Rohovládové Bělé. Náš tým tak velmi dobře reprezentoval roudnický fotbal, a to nejen výsledky, ale i předvedenou hrou, za kterou sklidil tým slova chvály.

Zpět