2. podzimní turnaj

19.09.2014 21:58
MIstrovská utkání Lhota pod Libčany
Lhota pod Libčany, 18.9. 2014
Soupeři : Dohalice, Hořiněves, Lhota pod Libčany
Sestava : Mikanová -  Kulda, Tomáš S., Tomáš V., Nun, Šimůnek, Vítek, Kudlička, Krupka,Dvořák
 
K druhému podzimnímu turnaji této sezóny jsme přijeli do sousední Lhoty pod Libčany s téměř novým mužstvem. Z loňské sestavy zůstali Dorka, která se přesunula do branky a střelec Sam. Ostatní nás loni doplňovali nebo hráli za B tým. Úplnými novici jsou Matyáš Kulda a na poslední chvíli Milan Dvořák. Nejen oni dva, ale většina týmu má před sebou obří kopec výkonnosti, který musí zdolat. To se ukázalo hlavně v přátelských a tréninkových utkáních. Chybí  nám individuální dovednosti a základní orientace na hřišti. Co nám nechybí, je chuť se něco naučit. Ale to nejde bez základní pracovitosti v tréninku a zápase.
 
V turnaji jsme se střetli s výkonnostně podobnými týmy a rozhodovaly individuální výkony některých jednotlivců. Byli jsme schopni držet krok se soupeři v pohybu a nasazení, začali jsme zvládat některé základní pokyny trenérů a věci procvičované v tréninku. V prvních dvou zápasech se přidala i střelecká pohotovost. V derby se Lhotou jsme se dopracovali až k brance ale chybělo nám zakončení. To nám ukázal soupeř a byl z toho trochu krutý příděl branek.
 
Roudnice - Dohalice 4-3 Nun 2, Tomáš S., Vítek
 
Roudnice - Hoříněves 3-4 Nun 3
 
Roudnice - Lhota 2-8 Tomáš S., Kulda
                                                                                                                                                                         Mikan, Nun, Tomáš, trenéři
Zpět