20. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : AFK Častolovice 4:0 (3:0)

07.04.2014 09:05

Branky: 26. Mikan, 29. Vlnas, 34. Bednář Z., 90. Koutník

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Mikan, Brendl, Krejcar Jakub - Vlasák (65. Bárta), Pejchal, Židík, Krejcar Jan (60. Koutník) - Kmoníček, Bednář Z. (73. Bednář Vl.)

Hned od úvodního hvizdu naši hráči hosty přikovali na jejich polovině a vypracovávali si šance jednu za druhou. Jejich proměňování bylo ale povětšinou nepřesné či nedůrazné. Až zkušení obránci Mikan a Vlnas zlomili vývoj utkání, když nejprve Mikan využil lobovanou přihrávku od Brendla a nedal hostujícímu brankáři šanci. Pak Vlnas využil možná trochu překombinované akce Zdendy Bednáře a Jana Krejcara a z malého vápna měl hodně lehkou úlohu. Třetí branku přidal o chvilku později Z. Bednář přesnou střelou k tyči. Stejný hráč pak tvrdou ranou orazítkoval břevno. Další šance se do poločasu využít nedokázalo, ale i tak byl stav pro nás hodně příznivý. Ve druhé půli pokračoval náš tlak a přicházeli další šance, ale buď byl proti brankář Jedlička, či konstrukce jeho branky. Když pak neproměnil penaltu ani zkušený Brendl a hosté ve svých dvou šancích také neuspěli, uzavřel účet utkání mladý Koutník, který hlavou využil přetažený centr. Oproti minulému utkání se hodnotí samozřejmě lépe, ale přes poměrně vysokou výhru jsme dnes byli hlavně v úvodu utkání hodně neproduktivní v proměňování šancí. Naše fanoušky jsme navnadili, ale na další utkání doma si budou muset počkat tentokráte delší dobu. Doma se představíme až 3.5. proti Třebši.

Zpět