20. Kolo 1.A Třídy: FC Nový HK - SK Roudnice 0:2 (0:0)

10.04.2017 10:19
FC Nový HK
 
vs.
SK Roudnice
 
0:2
(0:0)
Střelci:
    47. vlastní, 49. Kučera


 

Sestavy:
Sedláček - Kotouček, Kašpar (67. Matějka L.), Páter, Lang - Matějka T., Vopálka, Bendig G., Jarotek A., Linder (53. Jarotek L.) - Šmíd   Šanda - Koutník L., Mikan, Černý, Cuberka - Krejcar, Tomeš, Stoszek, Bárta - Kmoníček (83. Novotný J.), Kučera (89. Šiška)


 

Karty:
43. Jarotek A., 60. Šmíd, 69. Jarotek L., 70. Kotouček, 70. Vopálka   63. Mikan, 76. Stoszek, 81. Tomeš, 85. Koutník L.
     


 

Ondřej Kolář - trenér (domácí):
V prvním poločase se hrálo pohledné vyrovnané utkání, když si obě mužstva vytvořila několik pološancí. Z kraje druhé půle hosté dvakrát skórovali. Tento stav nás psychicky poslal do kolen a až do závěrečného hvizdu jsme se nedokázali vzpamatovat. Hosté vyhráli zaslouženě.


 

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (hosté):
Na hrbolatém terénu se hrál vcelku zajímavý zápas, ve kterém jsme od poločasu byli mírně lepším týmem. Na začátku druhého dějství jsme dali 2 branky a domácí znervozněli. Největší šanci domácím zlikvidoval nadvakrát Šanda a my jsme další přížitosti také zahodili. Celkově naše zasloužené vítězství.


 

Diváků: 110
Rozhodčí: Ivan Klečka
Zpět