20. kolo 1.A třídy l FK Vysoká n.L. - TJ Sokol Roudnice 0:4 (0:1)

05.05.2013 10:07

Branky: 15. Koblížek Jan, 54. a 61. Bednář, 63. Krejcar Jan

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Koblížek Jan, Mikan, Krejcar Jakub - Koblížek Jakub (35. Krejcar Jan), Vlasák, Židík, Krejcar T. - Bednář (64. Vach), Kmoníček (70. Pajgrt)

Úvod naznačil vyrovnané utkání, kdy oba týmy chtěli hrát kombinační fotbal. Naši hráči měli míč častěji na kopačkách, ale finální fáze akcí byla mizerná. Naše aktivita i tak vedle k brance, když Honza Koblížek přesnou ranou k tyči využil standardní situacI zpoza vápna. Navíc ve 20. minutě mohl vedení navýšit Bednář, ale neprvě zamířil pouze do hrudi Menšla a následnou střelu nedokázal vtlačit do branky. Poté zvýšili tempo domácí a vytvořili se tři slušné šance, které ale brankou neskončili. Nutno podotknout, že převzetí iniciativy v zápase jsme jim umožnili, když naše hra v poslední čtvrthodince první půle postrádala kvalitu i řád. Tým si ale vše v kabině vyříkal a na hřiště se vrátil již koncetrovaný. Domácí trochu více pootevřeli obranu ve snaze vyrovnat, ale čekal je za to krutý trest v podobě smrtících brejků, které během 10 minut rozhodli o utkání, Nejdříve Bednář nadvakrát propasírovat míč do branky a stejný hráč pak využil práce Vlasák a Kmoníčka a sám před Menšlem tentokrát nezaváhal. V 63. minutě pak naši hráči rychlou kombinační akcí domácí doslova rozebrali a Jan Krejćar měl velmi lehkou práci s umístěním míče do úplně prázdné branky. Domíácí se trochu křečovitě snažili s výsledkem něco udělat, ale když jejich největší šanci po střelách Macháčka v krátkém sledu zneškodnil Tomek, nebylo už o vítězi pochyb. Výhra našeho týmu je naprosto zasloužená, Věřme, že tým bude v takových výsledcích pokračovat a potrápí ještě týmy na předních pozicích tabulky.

 

Zpět