20.kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Stěžery "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 0:2 (0:2)

10.05.2011 10:06

Branky: Klapka D., Špaček V. (p)

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Zasadil - Mikan, Šiška, Špaček V., Mrštík - Švadlenka (85. Klapka M.), Vlnas, Novotný, Kučera (25. Špaček J.) - Klapka D., Panchártek (75. Gráf)

Kvůli několika absencím v obraně jsme dnes s radostí využili pomoci Zdendy Mikana. Ten se dnes uvedl velmi dobrým výkonem. Začátek utkání se odvíjel spíše v naší režii, ale branka přišla až ve 30.minutě, kdy se k odreženému míči dostal Klapka a přesně zakončil.  chvilku později stejný hráč postupoval již sám na domácího brankáře a poslední domácí hráč musel zatáhnout za záchranou brzdu. Byla z toho velmi přísná penalta, jelikož zákrok sice poslal Klapku k zemi, ale očividně byl odehrán i míč. To vše je ale na posouzení rozhodčího a ten rozhodl ve prospěch náš a následně Vojta Špaček danou výhodu využil k navýšení vedení. Domácí pak několikrát zahrozili a byly z toho dva závary před naší brankou a jeden z nich dokonce skončil orazítkování břevna naší branky. Následné šance, kterých bylo několik jsme nedázali dotáhnout k pořádnému zakončení a většinou se utopili ve vlastních kombinacích. Po změněn stran se domácí chtěli chytil kontaktním gólem, ale všechny šance vcelku v poklidu pochytal Zasadil. My jsme mohli navíc přidat několik branek. Samostaný nájezd nedal Panchártek a své šance nepronil ani Gráf a Mrštík. Proto se s ukazatelem skóre již do konce zápasu nic nestalo. Trenéra potěšila slušná první půle, ale ani ta druhá nebyla špatná, je jí chyběly góly. Pokračuje i tak velmi povedená jarní část.   

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/20._kolo_IV.tridy_sk._B_-_2010_11_Stezery_B_0_2_TJ_Sokol_Roudnice_B/

Zpět