20.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Převýšov "B" 1:1 (1:1)

06.05.2012 11:03

Branka: Svatoň P.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář (65. Špaček J.), Šiška, Svatoň A. – Kučera, Mrštík D. (75. Gráf), Svatoň P. (46. Panchártek), Pithart (75. Klapka M) – Röhrich, Koudelka, Kmoníček

Úvod utkání se nám poměrně vydařil a po několika dobrých šancích se dokázal ze standardy prosadit Svatoň Pavel, ale tím naše aktivita jako by opadla. Soupeř několikrát zahrozil z rychlých brejků a postupně získal sebevědomí. Hra do plných nám očividně nesvědčila a žádnou z kostrbatě vytvořených šancí jsme nedokázali využít. Naopak v závěru poločasu byli nebezpečnější hosté, kterým se podařilo z rohu vyrovnat. Druhou půli jsme začali náporem a dostali se do tlaku. Proti soupeři, který v 10 lidech bránil jsme se ale k šancím dostávali velmi těžce a když už nějaká přišla, tak jsme ji nedokázali proměnit. Posledních 15 minut zápasu pak přineslo několik velmi zajímavých situací. Ve snaze o vstřelení branky jsme otevřeli hru až příliš a hosté toho několikrát dokázali využít. Žák ale v naší bráně doslova čaroval, když chytil 3 jasné branky. Tečku za nevydařeným utkáním udělal v 90. minutě Šiška, když neproměnil penaltu. Naše hra postrádal nápad a myšlenku. Velmi citelně v poslední době postrádáme tvůrce hry po zranění Novotného.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice_B_-_Prevysov_B_1_1/

Video: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Penalta/#MVI_1150.jpg

 

Zpět