21. kolo 1.A třídy 2013/14 l Dvůr Králové "B" : TJ Sokol Roudnice 2:3 (0:2)

14.04.2014 11:14

Branky:  19. a 27. Kmoníček, 80. Vlasák

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Brendl, Mikan, Krejcar Jakub - Koblížek (62. Vlasák), Pejchal (69. Koutník), Židík, Krejcar Jan (76. Bárta) - Kmoníček, Bednář Z.

V úvodu utkání se obě mužstva trochu oťukávala, domácí několikrát zahrozili ze střední vzdálenosti, ale ani jednou netrefili branku. Naše akce většinou končili na nepřesných přihrávkách, kterých bylo v úvodní desetiminutovce až příliš. Postupně ale naši hráči získávali jistotu a také územní a herní převahu. Tu navíc po krásné akci zpečetil brankou Kmoníček. Stejný hráč pak byl opět na konci pohledné akci v 27. minutě. Navíc se naši hráči i následně dostávali do střeleckých pokusů, ale nejprve Koblížek ze samostatného nájezdu neuspěl a pak Zdenda Bednář nedokázal využit své dvě velmi dobré šance. Jasný vývoj utkání po změně stran odmítli domácí, kteří po obehrané frázi nedáš dostaneš snížili minutu po velké šanci Bednáře. Branka domácí nakopla asi deset minut se hrál vyrovnaný zápas. Pak ale opět začali tempo hry diktovat naši hráči. Nejprve Kmoníček nedokázal srovnat mířidla, pak Kuba Krejcar se prosadil do 3 střeleckých pokusů, které ale domácí brankář dokázal zneškodnit. Stejně si počínal i při ráně Bednáře. Poté akrobaticky Kmoníček nůžkami zakončil dlouhý aut Bednáře, ale opět velmi dobře zasáhl domácí brankář. Na druhé straně se musel ještě natáhnout Žák na křížnou střelu domácího záložníka. Pak se ale konečně skóre pohlo na naší straně, když aktivně hrající Vlasák využil přetažený roh a přesně zakončil. Další branky mohli naši hráči přidat i poté, ale již neměli takové střelecké štěstí. Závěr utkání pak naši hráči zkušeně hlídali až do poslední akce, když inkasovali ze standardní situace. Vítězně se při absenci Tomka vrátil do branky Žák, který měl těžké utkání, jelikož nebyl příliš zaměstnán a s brankami mohl dělat pramálo. Hlavně ve fázích mezi 15. až 45. minutou a pak mezi 60. až 80. minutou byl náš celek na hřišti dominantní a mohl o zápase rozhodnout dříve. Domácí dnes nastoupili v hodně mladé sestavě, která odehrála velmi dobré utkání.

Zpět