21. kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice : FC Kostelec n.O. 2:2 (2:1)

13.05.2013 09:25

Branky: 7. Bednář, 11. Kmoníček

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Koblížek Jan, Mikan, Krejcar Jakub - Koblížek Jakub, Vlasák, Židík, Krejcar Jan (75. Pajgrt) – Bednář, Kmoníček (65. Vach)

Začátek utkání byl plně v naši režii a oproti předchozím utkáním jsme svou převahu dokázali zužitkovat ve vedení 2:0. Nejprve se trefil krásnou technickou střelou Bednář a o chvilku na to Kmoníček zakončil samostatný nájezd. Po rychlém vedení ale přišel náš útlum a hosté převzali iniciativu ve hře a byly do konce první půle lepším týmem. Našim hráčům najednou jakoby chyběla agresivita a pohyb. Přistupovali k soupeři pozdě a ten je technickou hrou dokázal několikrát přečíslit. Navíc ve 30. minutě využil propadnutého míče za obranu a snížil na 2:1. Ve 40. minutě se navíc ve skluzu zranil Koblížek a posledních 5 minut první půle jsme hráli pouze v deseti. Hosté toho naštěstí nevyužili, i když šanci k tomu měli. Druhá půle se nesla ve vyrovnaném duchu a šance si dokázaly vytvořit obě mužstva. O nerozhodném výsledku ale nakonec rozhodla vlastní branka jednoho z našich hráčů, kterému míč z rohového kopu přistál na noze a odrazil se do naší branky. Tým dnes převedl slušný výkon v úvodu a ke konci zápasu. Střední pasáž patřila spíše aktivním hostům, kteří u nás odehráli velmi dobré utkání. Uvidíme jaký bude vývoj zdravotního stavu některých hráčů do dalších utkání. V případě absencí budou dostávat těší prostor hráči béčka. Dále ale platí náš útok na přední týmy tabulky, což budeme chtít dokázat na půdě velmi silné Dobrušky.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice-Kostelec_n.O._2-2/

 

Zpět