21.kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice - SK Přepychy

14.05.2012 20:17

Roudnice - Přepychy 7:0

B:
2xKmoníček, 2x Bednář, 2x Hůlka, Krejcar Jakub. ŽK: 1 - 3. R: Hron. Diváků: 100. Poločas: 4:0.

Roudnice: Tomek (72. Žák), Mikan, Vlnas, Vlasák, Samšeňák, Krejcar Jakub(72. Kučera), Slezák(77. Koudelka), Hůlka, Bednář(61. Schmidt), Kmoníček.

Trenér Koudelka Vladislav ml.:
Do zápasu jsme vstoupili aktivně, kdy jsme za půl hodiny vedli 3:0 a do poločasu jsme přidali 4. branku a bylo rozhodnuto. Začátkem druhého poločasu jsme dali 5. branku a soupeř odpadl. My jsme hráli s chutí a vytvářelůi jsme si další šance. Škoda, že jsme nepřidali další branky. Chválím hráče, že chtěli hrát až do konce. Smůla, že Ondra Kmoníček nedal hatrick, protože si před zápasem koupil kopačky alá Messi (příležitostí měl dost). Lituji, že nebyla sobota, protože jsme udělali nejlepší výsledek v 1. A třídě a mohli jsme ještě důkladněji oslavit.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1.A_trida_21_Kolo_Roudnice_Prepychy_7_0/

Video: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Videa_ze_zapasu_Roudnice_Prepychy/

 

Zpět