21. kolo 1.A třídy: SK Roudnice - Jiskra Hořice 1:3 (0:1)

18.04.2016 10:57
SK Roudnice
 
vs.
Jiskra Hořice
 
1:3
(0:1)
Střelci:
65.Stozsek   39. Rozsévač, 86. Pour, 90. Melichar


 

Sestavy:
Hopko, Vlnas, Brendl, Bednář, Krejcar, Koblížek, Bendig (46. Koutník D.), Tomeš, Stozsek, Novotný, Koudelka (64.Mrštík)   Žižka - Šeda, Palm, Lacina, Tomáš - Kuneš (69. Šedivý), Pour, Rozsévač, Nečesaný (90. Antoš) - Melichar, Skalský (60. Melaga).


 

Karty:
56.Tomeš   42. Kuneš, 63. Lacina, 88. Melichar
     


 

Frýda Milan, trenér (domácí):
V prvním poločase byl soupeř lepší. Druhou půli jsme hru i výsledek vyrovnali. 5. minut před koncem jsme nešťastně z tečované střely inkasovali. Poté jsme hru otevřeli a ve snaze o vyrovnání inkasovali v poslední minutě znovu. Naše mužstvo, ve velmi improvizované sestavě, podalo dobrý výkon.


 

Josef Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
Perně vybojované, ale velice důležité tři body. Většinu zápasu jsme byli více na míči, ale do dobré obrany domácích jsme se dostávali těžko. Až v posledních 5 minutách jsme utkání dvěma brankami rozhodli a nadále stíháme vedoucí duo.


 

Diváků: 220
Rozhodčí: Andrýs
Zpět