Tomek, Mikan (59. Vlnas), Krejcar Jakub, Bárta (12.Tomeš), Koblížek (76. Bednář V.), Židík, Brendl, Kmoníček, Novák, Krejcar Jan, Pejchal   Heřman, Vlach, Bielčik, Zbořil, Drapák (73.Rederer), Zeman(45.Kosyak), Tošovský (67.Jankovský), Vlkanova, Sobotka (89.Matějka), Majer, Krykorka
Karty:
1   5
    85. Zbořil

Koudelka Vl. ml., trenér (domácí):
Začátek utkání se nám povedl, kdy jsme si bez efektu vytvořili dvě šance. Poté začal hrát soupeř agresivněji a výsledkem byla vedoucí branka. My jsme vyrovnali do poločasu po pěkné akci Kmoníčkem. V druhé půli jsme lépe kombinovali, ale paradoxně jsme svojí chybou poslali soupeře do vedení. V závěru jsme nejprve první PK neproměnili a po druhé penaltě jsme vyrovnali na konečných 2:2. Ale opět bereme body za výhru v penaltách.

Obst Zd. ved.družstva (hosté):
Bez komentáře žl.karty 5 čer.karty 1 penalty 0:2 výsledek 2:2 Nejlepší hřáč utkání : Vlachynský KAMIL delegovaná osoba pro řízení tohoto utkání..