21. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 Slavoj Syrovátka : TJ Sokol Roudnice "B" 2:0 (2:0)

16.05.2010 19:31

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Mencák, Svatoň, Novotný, Jarkovský - Špaček V., Švadlenka, Panchártek, Mrštík D. - Gráf, Mrštík L.

K sousedskému derby jsme odjeli počtu poze 11 hráčů z nichž někteří měli zdravotní problémy. Vzhledem k této skutečnosti jsme do utkání vstoupili spíše s defenzivní taktikou. Rychlá kombinační hra přes rychlostně dobře vybavné útočníky rychle dostala naši obranu velmi rychle pod silný tlak a branka přišla poměrně brzy, kdy se nám nepodařilo pokrýt přechod přes střed obrany. O několik minut později to bylo již 2:0, i když střelcem byl náš Mencák, který chtěl hlavou přihrát brankáři, ale bohužel pro nás se trefil do protipohybu Žáka a byl z toho vlastní gól. Domácí měli v první půli ještě nekolik nadějných šancí, ale bez gólového efektu. My jsme si připravili těsně u konce poločasu asi ejvětší šanci, když L. Mrštík využil zaváhání doácí obrany, ale v před odkrytou brankou nastřelil domácího hráče. Druhá půle se odvíjela hlavně ve středu hřiště. Domácí i nadále diktovali hru, ale jejich šance až na střelu Tužila, který trefil tyč již tak nebezpečné nebyly. Když ani nadvakrát nedokázal prostřelit Saidla L.Mrštík, bylo jasné, že tři body zůstanou v Syrovátce.

 

 

Zpět