21.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 Dobřenice : TJ Sokol Roudnice "B" 3:1 (2:1)

17.05.2012 11:04

Branka: Pithart

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Zasadil – Truhlář, Šiška, Svatoň A.(80. Švadlenka) –Mrštík D. (75. Mencák), Špaček J. (70. Svatoň P.), Špaček V., Pithart – Kučera, Klapka M. (55. Koudelka,) Kučera

V dalším derby jsme nezačali nijak dobře. Domácí postupně převzali iniciativu hry a my se po většinu první půle bránili. Kolem 25. minuty jsme po několika hrozbách dostali dvě slepené branky a byli jsme zralí na další. Podařilo se nám ale euforii domácích trochu otupit a nakonec brankou v poslední minutě poločasu nás i vrátit zpět do hry. Druhou půli jsme začali mnohem lépe než domácí a určitě jsme byli lepším týmem. Šance Honzy Špačka a následné tutovky Kučery a Panchártka, ale vyrovnáním neskončili. Kolem 70. minuty se aktivita z našich kopaček trochu vytratila, ale ani střídání nepřinesla výraznější zlepšení. Domácí navíc přidali pojišťovací branku na 3:1 a naši snahu tím výrazněji otupili. V posledních minutách to byla oboustranně spíše kopaná se spoustou soubojů a emocí. Výsledek se ale již neměnil. Domácí vyhráli zaslouženě hlavně díky první půli, kdy byli lepším týmem. Naše zlepšení ve druhém poločase bohužel nepřineslo gólový efekt. V posledních zápasech se nám nedaří jak výsledkově tak hlavně herně. Chybí nám tvořivý střed zálohy a hlavně útok, který je v posledních zápasech i při posílení velmi neproduktivní, a to jak gólově tak i herně. Celý tým si teď tak trochu prochází krizí, ale o to víc by se měl ukázat charakter týmu, že i když se nedaří dokáží kluci držet při sobě a  v dalších zápasech zabojovat a najet zpět na vítěznou vlnu.

Zpět