25. kolo 1.A třídy 2013/14 l SK Třebechovice p.O.. : TJ Sokol Roudnice 2:1 (1:0)

12.05.2014 17:31

Branka: Bednář Z.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Vlnas, Brendl, Mikan, Krejcar Jakub – Z. Bednář, Vlasák (80. Pajgrt), Pejchal, Bárta (70. Koutník) – Bednář Vl. (46. Koblížek)., Kmoníček (75. Melichar)

Další utkání jako přes kopírák. Náš tým se snaží hrát kombinační fotbal, ale chybí mu tempo a moment překvapení soupeře. I tak se golových situací dostal Bednář a chvilku po něm Kmoníček, který v samostatném nájezdu pouze nastřelil domácího Rolejčka. Nedáš dostaneš pak opět zafungovalo, když Kolínek na rohu malého vápna prodloužil hlavou míč, který šťastně zapadl o zadní tyč do naší brány. Naše hra na velkém hřišti poté postrádala rychlost v kombinaci a většina akcí končila individuálními málo účinnými průniky. Do druhé půle jsme ale na domácí vlétly a ti několikrát měli štěstí. V šancích neuspěl Bednář ani Bárta. V 62. minutě ale propadl po dlouhém nákopu míč k domácí forvardovi a ten si poradil s přehledem. V 72. minutě snížil nekompromisně Z. Bednář, a poté přišlo i vyloučení jednoho z domácích, ale odvrátit další prohru se nám nepodařilo.

Zpět