24. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : Třebeš 1:2 (0:1)

12.05.2014 17:31

Branka: Pejchal

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – Vlnas, Brendl, Mikan, Krejcar Jakub – Bárta (65. Melichar), Vlasák, Pejchal, Bednář Z. – Bednář Vl. (60. Koutník)., Kmoníček (75. Pajgrt)

Nepodařený start utkání a už ve 3. minutě branka v naší síti. To byl začátek duely s Třebší. Naši hráči pak postupně přebírali iniciativu, ale dnes jejich střely zapomněly trefovat branku. Tlak našeho týmu pak postupně stoupal i po změně stran, ale na dobře fyzicky vybaveného soupeře jsme je těžko hledali recept. V 60. minutě si na přetažený centr seběhl Zdenda Bednář, ale hlavou trefil pouze tyč. Navíc téměř z protiakce se opět zavlnila síť za naším brankářem a hosté pojistili své vedení. Závěr utkání přinesl snížení z kopačky Pejchala, ale na víc se tým již nezmohl.

Zpět