23. kolo 1.A třídy 2013/14 l Ohnišov : TJ Sokol Roudnice 3:2 (2:1)

12.05.2014 17:31

Branky: Bednář Z., Vlasák

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Vlnas, Brendl, Mikan, Krejcar Jakub – Vlasák, Židík (65. Bednář Vl.), Pejchal, Koutník (55. Koblížek) – Bednář Z., Kmoníček

Utkání se nám na malém podhorském hřišti od úvodu vůbec nepovedlo. Na několik našich náznaků šance odpověděli domácí rychlým gólem po nedůslednosti v obraně. Navíc nedlouho poté přidali i druhou lacinou branku. Rozdíl v pojetí obou mužstev byl markantní. Domácí se snažili o rychlý jednoduchý fotbal a ten byl na nás dostatečně efektivní, zatímco naše kombinační hra neměla na malém hřišti příliš úspěch. Velmi často naše akce končili na finální přihrávce, která neprošla obranou hradbou, nebo ji velmi často chyběla přesnost. V závěru poločasu se přesto podařilo Zdendovi Bednářovi snížit dát nám naději na zvrat. V úvodu druhé půle domácí zatáhly obranný blok a spoléhali na jediného hrotového útočníka. Přes markantní územní i herní převahu jsme nedokázali domácí branku ze hra vážněji ohrozit a navíc v 60. minutě domácím vyšel brejk a bylo to opět o dvě branky. V závěru se několikrát zastřeloval Pejchal, ale snížení nakonec přišlo z kopačky Vlasáka. Když domácí brankář vyrazil poslední střelecký pokus Pejchala ze standardky bylo o vítězi jasno.

Zpět