22.kolo 1.A třídy l FC Vrchlabí - TJ Sokol Roudnice 2:3 (1:1)

25.05.2012 07:32

Vrchlabí - Roudnice  2:3   (1:1)

R: Vaníček, Stejskal, Horák
BD: 42. Šlechta, 53. Strnad
BH: 5, 65, 81 Hůlka
ŽK:1. Hawel, 10. Mejsnar, 82. Vejnar - 2. Kmoníček, 44. Bednář, 48. Mikan, 57. Samšeňák, 89. Schmidt

Sestava Roudnice:
Tomek - Vlnas, Mikan, Samšeňák - Krejcar Jak. (79. Mrštík D.), Vlasák, Krejcar Jan (86. Zasadil) - Hůlka, Slezák - Bednář (60. Pajgrt), Kmoníček (64. Schmidt)

Hodnocení V. Koudelky:
Zápas jsme začali aktivně, kde hlavně agilní Krejcar Jan se dostával do brejkovejch situací, ale některé akce nezhodnotil dobře. Během 30. min. jsme si vytvořili 4 brankové příležitosti – Bednář, Kmoníček, Krejcar Jan, Slezák. Soupeř si vytvořil jednu šanci kterou bravurně zlikvidoval Tomek. My jsme se ujali vedení po pěkné akci, kdy zakončoval Hůlka 0:1. Místo, abychom soupeře dorazili, tak jsme 2 min. před poločasem inkasovali po hrubé chybě 1:1. Do druhé půle jsme vlezli vlažně a soupeř nás opět po chybě potrestal 2:1. Soupeř začínal mít navrch. Byl agresivnější, ale nás spasil Aleš Hůlka, kde krásnou střelou do šibenice vyrovnal. A v závěru proměnil svůj hatrik z pokutového kopu, když byl ve vápně faulovaný Pajgrt. Jsem rád, že to hráči nevzdali a bojovali až do konce a výsledkem jim je tříbodový zisk. Po šesti letech vezeme 3 body z Vrchlabí. Teď nás čeká náročný týden. Pohár s Jičínem a v sobotu 1. mančaft Hořice.

Zpět