22. kolo 1.A třídy: SK Bystřian Kunčice - SK Roudnice 3:2 (2:0)

24.04.2016 21:10
SK Bystřian Kunčice
 
vs.
Sokol Roudnice
 
3:2
(2:0)
Střelci:
Šulc 2, Laštovička   Koblížek, Stoszek


 

Sestavy:
Vítek O.- Kašprišin, Turek, Pechar, Zounar- Vítek/56.Srpek/, Šulc, Koza, Žahourek/46.Zákravský/- Laštovička, Doležal/77.Šolc/   Hopko- Novotný M., Brendl, Krejcar, Bednář, Koblížek, Novotný J./61.Mrštík/, Bendig, Tomeš, Stoszek, Koutník


 

Karty:
5   2
0   0


 

Z.Šulc sekretář (domácí):
Viděli jsme derby,které mělo vše co má mít,pěkné branky,dramatičnost až do konce zápasu,početnou návštěvu a nakonec zasloužené vítězství našeho týmu.Ke kvalitě zápasu přispěla i trojice rozhodčích.


 

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (hosté):
V dnešním derby jsme promrhali první poločas, kdy šel soupeř po dvou trefách z dálky do vedení. Ve druhé půli jsme se po penaltě dostali do kontaktu, ale domácí další krásnou trefou z dálky zase odskočili na dvě branky. Zvýšená snaha našeho týmu stačila pouze na snížení. Za druhý poločas bychom si body zasloužili. Hrát však musíme celý zápas. Domácí šli za body důsledněji. Decimují nás nemoci a zranění, snad už se z toho vyhrabeme.


 

Diváků: 152
Rozhodčí: Odvárko
Zpět