22. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - SK Bystřian Kunčice 3:1 (0:0)

13.05.2018 14:15
SK Roudnice
 
vs.
SK Bystřian Kunčice
 
3:1
( 0 : 0 )
Střelci:
80. Mikan Zdeněk 
83. Stoszek Lukáš 
90. Mičiak Jakub 
  57. Matějka Jaroslav 


 

Sestavy:
Ruml Jan
Koutník Lukáš
Mikan Zdeněk (C)
Houser Patrik
Tomeš Josef (57.Obermajer Richard)
Krejcar Jakub (74.Mičiak Jakub)
Krejcar Jan
Stoszek Lukáš
Cuberka Miloš
Kučera Tomáš
Bárta František
 
Novotný Miloš
Mičiak Jakub
Obermajer Richard
Vítek Marek
Hopko Miroslav
 
Soldán Petr
Koza Petr (C)
Matějka Jaroslav
Pechar Jiří
Hanuš Tomáš
Dudek Martin
Rohlíček Lukáš
Denk Daniel
Šulc Marek
Pánek Lukáš
Faltus Radim
 
Charvát Jan
Šolc Dominik
Feko Roman
Vítek Matyáš
Gall Marek


 

Karty:
67. Mikan Zdeněk   22. Koza Petr
88. Hanuš Tomáš
     


 

Tomáš Rejl, sekretář (domácí):
Domácí rozhodně sehráli lepší zápasy. Sice působili fotbalovějším dojmem, ale hosté měli větší hlad po vítězství. Hrozili především ze standardních situacích z nichž se jim podařilo vstřelit vedoucí branku. Domácí přidali a vyrovnali výsledek. Při druhém gólu si obranu i brankaře hostí vychutnal Lukáš Stoszek. A na 3:1 dával v závěru dorostenec Kuba Mičiak. Těžce vydolované body v derby utkání.


 

Z.Šulc sekretář (hosté):
Deset minut před koncem svítilo na ukazateli skóre 0:1 ,na konci zápasu 3:1. Vyrovnání domácích přišlo po ofsajdu???Ale to nás neomlouvá že jsme závěr zápasu nezvládli a ještě dvakrát inkasovali.Je to škoda.Musíme zabrat v domácích zápasech.


 

Diváků: 180
HR: Patrik Podhajský
AR1: Otakar Pešava
AR2: Tomáš Mucha
DS: Pavel Orel
Zpět