22.kolo I.A třídy: TJ Start Ohnišov - TJ Sokol Roudnice 2:2 (1:2), pen. 1:4

2:2
(1:2)
(1:4)
Střelci:
34´Soumar, 71´Provazník   3´ z pen. a 29´Kmoníček

Sestavy:
Mačí - Prostředník, Cuberka, Králíček, Vach - Jandík, Heidler, Kratěna, Soumar - Krpata, Provazník   Tomek - Mikan, Brendl,Židík, Krejcar Jakub - Novák, Bárta, Pejchal, Tomeš (60.Koblížek), Krejcar Jan (80.Vlasák)- Kmoníček

Karty:
45´Cuberka, 52´Kratěna, 74´Vach   71´Mikan, 74´Kmoníček

Ondřej Trojna, trenér (domácí):
První poločas byl z naší strany nevydařený, Roudnice byla lepší a zaslouženě se dostala do dvoubrankového vedení. Ve 2.poločase jsme velkou bojovností vyrovnali. Penalty jsou již loterie.

trener vladislav koudelka (hosté):
opět jsme do zápasu vstoupili aktivne a po 25.min.jsme vedli2-0.misto toho abychom soupeře dorazili dalšími brankami,tak udělame chybu asoupeř sniži na 1-2.druhy poločas už to byl jenom boj,kde fotb.krasi moc nenabidl.domaci srovnali skore ke konci zapasu z trest.kopu penalty jsme opět strhli na svoji strnu.hračum vytykam že dopředu chtěji hrat všechny,ale dozadu se moc bránit nechce.