22.kolo IV. třídy : Myštěves B : TJ Sokol Roudnice B 3:1 (1:0)

14.06.2013 14:44

Branka: Krejcar Tomáš.

Sestava: Žák,Svatoň A.,Šiška,Kučera,Klapka,Krejcar Jan,Vlasák,Špaček J.,Truhlář,Krejcar T.,Jarkovský.

V dohráváném utkání jsme v počtu přesně 11 hráčů nastoupili k zápasu v Myštěvsi. Na začátku se střídaly akce na obou stranách a oba týmy mohly hned své úvodní šance přetavit v první branku utkání. Hned po rozehrání se dostal ke střele Jan Krejcar,ale domácí gólman jeho střelu vyrazil na roh.O chvíli později domácí útočník pláchl Svatoňovi, ale sám proti Žákovi neuspěl.V 6.minutě se situace opakovala a domácí útočník překonal i Žáka,ale v cestě mu stála ještě tyč naší branky. Další akce domácích byly podobného rázu.Míč do ulice na nabíhajícího hráče,který se řítil defakto sám na našeho brankáře.Nebýt dnes v brance ŽÁK, zřejmě bylo rozhodnuto už v poločase.Za tu dobu se totiž domácím nabídla takováto možnost asi 6x,ale pouze jednu dokázali domácí proměnit,jinak vše pochytal dnes fantastický ŽÁK. Škoda že se k němu nepřidali i další.Naše obrana dnes určitě neměla svůj nejlepší den a co se týká využívání našich vypracovaných šancí,to už je také obehraná písnička. Naše střely jsou buď mimo,nebo do gólmana a nebo postrádají razanci.Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním otočit vývoj utkání na naši stranu.V 57.minutě platilo nedáš - dostaneš a po dalším super zákroku Žáka se míč odrazil ke Svatoňovi,který našel rozběhnutého Tomáše Krejcara a ten zařídil vyrovnání - 1:1. Pak přišli 2 momenty hned za sebou,které rozhodly utkání.Nejprve v 62.minutě sudí odpustil domácím jasnou penaltu po ruce,kterou si hráč nic nemohl chránit,neboť se s ní hlásil jak ve škole a o dvě minuty déle dostáváme branku z jasného ofsajdu. To už těžko zkousávali i ti nejotrlejší,ale stále byla možnost na bodový zisk.Ten se přiblížil v momentě,když byl ve vápně faulován T.Krejcar,ale sudí s úsměvem vytáhl celou situaci mimo vápno a nařídil pouze přímý kop. Výhru si pojistily domácí v 88.minutě z pokutového kopu. Těžko se dnes hrálo za úmorného vedra pouze se základní sestavou a pokud se nezlepší docházka dalších hráčů,budou se takovéto situace opakovat častěji a to určitě nebude nejlepší vizitka našeho oddílu.

Zpět