22.kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 AFK Probluz "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 1:1 (0:0)

24.05.2011 13:11

Branka: Klapka D.

Sestava TJ Sokol Roudnice"B": Zasadil - Truhlář (46. Špaček J.), Šiška, Svatoň A. - Mrštík, Švadlenka (46. Novotný), Špaček V., Kučera - Koudelka (80. Klapka M.), Klapka D., Panchártek (75. Gráf)

První půle na pohled nepříliš pěkného zápasu přinesla velkou spoutu šancí, a to hlavně našich. Několikrát jsme nedokázali skŕovat ze samostatných nájezdů a lepší to nebylo ani ze standardních situací. Domácí byli ve hře vyrovnaným týmem, ale do zakončení se tak často nedostávali. Podobně pokračovalo utkání i po změně stran, ale po několika zahozených šancí se trochu se štěstím trefil Klapka. Náš tým mohl vedení několikrát pojistit, ale se svými šancemi hráči naložili velmi lehkovážně. Domácí nás poté za to těsně před koncem potrestali, když proměnili ojedinělou šanci, která ale byla i díky chybám našich hráčů tutová. Bohužel takových jsme my dnes měli na dva zápasy. Herní projev našeho týmu byl dnes nejhorší v jarní části souteže a těžko se zkousával hráčům i po utkání. Přísnější měřítko dnes snesli Šiška a Zasadil, ke kterým se ve druhé půli přidal i Svatoň.  

Zpět