22.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Probluz "B" 3:0 (1:0)

21.05.2012 08:47

Branky: Koudelka 2, Panchártek                 

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář, Šiška (65.Mrštík L.), Svatoň A. – Kučera (85. Švadlenka), Špaček J., Špaček V., Pithart (55. Klapka M.) – Mrštík D., Koudelka, Panchártek

Od začátku utkání bylo jasné, že hosté přijeli s hodně defenzivní taktikou a bude složité se proti zhuštěné obraně se prosadit. Dlouho se nám také nedařilo hráz hostí prorazit a dostat se do výraznější šance. Navíc naše hra postrádala pohyb, přesnost i výraznější myšlenku. Postupem času se hra trochu zlepšila a bylo k vidění i něco z fotbalu. Akce Koudelky a hlavně samostatný únik Mrštíka gólem ale neskončili. V 35. minutě se gólově prosadil Panchártek, který hodně zaskočil z úhlu hostujícího brankáře. Druhá půle začala z naší strany vlažněji, ale postupem času jsme se rozjeli a začali hrát mnohem aktivněji. Pohyb týmu se zlepšil a začali jsme pracovat na mnohem větším prostoru. Po několika náznacích jsme začali soupeře jasně přehrávat a vytvářet si i více jak 100% šance. Bohužel velká část z nich končila na soucitu našich hráčů s hostujícím brankářem a tudíž mimo, nebo v jeho náručí. Některé šance se přeci jen přetavili v gól a tak jsme si po dvou brankách Koudelky připsali povinné vítězství, které příliš fotbalové krásy nepřineslo. Po druhé brance se obraz naší hry výrazněji zlepšil a je potřeba v dalších utkáních hrát aktivně v 10 hráčích, protože to někdy vypadá, že chuť hrát má jen pár hráčů. Teď nás čeká volný týden a pak další porce zápasů, kterou bychom rádi kvalitně odehráli. Věřím, že to hráči vidí podobně.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/IV._TRIDA_-_B_Roudnice_B_-_Probluz_B_3_0/

Video: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Primy_kop_Pavla_Svadlenky_v_zapase_Roudnice_B_Probluz_B/#MVI_15971.jpg

 

Zpět