23. Kolo 1.A Třída: TJ Lokomotiva HK - SK Roudnice 2:1 (2:1)

19.05.2019 13:13
     
TJ Lokomotiva HK
 
vs.
SK Roudnice
 
2:1
( 2 : 1 )
Střelci:
5. Vodák Daniel 
7. Drozd Pavel 
  32. Koutník Denis 


 

Sestavy:
Menšl Karel (C)
Zvolánek Michal
Vodák Daniel
Schejbal Jakub
Filipi Oldřich (74.Rosulek David)
Havlíček Jan
Hůlka Aleš
Bouška Daniel (70.Barcic Arnold)
Drozd Pavel
Drozd David
Zvolánek Marek
 
Rosulek David
Barcic Arnold
Kotal Václav
Šec Bohuslav
Frizel Lukáš
Sobotka Michal
 
Hopko Miroslav
Koutník Lukáš (78.Mikan Zdeněk)
Bárta František
Koutník Denis
Černý Josef
Tomeš Josef (71.Krejcar Jakub)
Stoszek Lukáš (C)
Pospíšil Vojtěch (63.Kučera Tomáš)
Cuberka Miloš
Houser Patrik
Čihák Pavel
 
Mikan Zdeněk
Krejcar Jakub
Kučera Tomáš


 

Karty:
68. Bouška Daniel   59. Koutník Lukáš
     


 

Sobotka Míchal (domácí):
Na perfektně připraveném hřišti nám vyšel úvod utkání a tím se odvíjela hra prvního poločasu , kde jsme byli lepším týmem. Ovšem druhá část byla zcela v režii hostujícího celku. Nesmírnou bojovností domácích hráčů byl určen konečný stav okresního derby a tím i důležitá tří bodová odměna.Kvalitní výkon předvedl i hlavní rozhodčí.


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (hosté):
Zápas se rozhodnul v prvních minutách. Domácí se trefili z prvních dvou střel na branku. Hlavně druha branka byla výstavní. My jsme začali s přehnaným respektem. Po gólech jsme začali hrát a Lokomotiva po zbytek zápasu tahala za kratší konec. Bohužel nejsme produktivní. Přes prohru zaslouží celý tým pochvalu, hlavně za druhý poločas. Od aspiranta postupu jsme čekali trochu více než nákopy a zdržování hry. Fotbal se však hraje na góly.


 

Diváků: 160
HR: Radek Kubec
AR1: Lubomír Bečvář
AR2: Lukáš Slavíček
DS: Lukáš Vojtěch
Zpět