23. kolo 1.A třídy l SK Třebechovice p.O. : TJ Sokol Roudnice 0:4 (0:0)

27.05.2013 12:20

Branky: 59. Koblížek Jan, 63. a 64. Kmoníček, 69. Koblížek Jakub

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Vlnas, Mikan, Koblížek Jan, Krejcar Jakub – Koblížek Jakub, Vlasák (75. Pajgrt), Židík (65. Vach), Krejcar Jan – Bednář (55. Kmoníček), Krejcar Tomáš (85. Švadlenka)

Zápas jsme začali aktivně a brzy si vypracovali první střelecké pokusy, ale povětšinou chyběla přesnost v zakončení. Jako první Rolejčka protáhl Bednář, ale střela mířili na domácího brankáře a ten neměl větší problémy ji vyrazit na roh. Naše aktivita v úvodu domácí asi trochu zaskočila a trvalo asi 15 minut než se dostali k jakémusi zakončení. Šance domácích ale končili mimo branku nebo v rukavicích pozorného Tomka. V závěru poločasu jsme domácí ještě více dostali pod tlak a Jan Krejcar několikrát dokázal ohrozit domácí branku, bohužel když nechyběla přesnost tak chyběla razance. Pěkné šance pak nevyužili Tomáš Krejcar a ani Mikan, který měl po rohovém kopu dobrou pozici ke skórování. Další spoustu akci jsme ale nepřesnostmi či zbrklostí doslova zazdili. Tyto neduhy naší hry trenér v poločasové přestávce hráčům vytknul a ti se do druhé půle z jeho slov asi poučili. Hra dopředu se zpřesnila a naši hráči domácí přišpendlili na jejich polovině. Vytvořené šance jsme ale v úvodu druhé poločasu trestuhodně promarnili a tak změnu skóre přinesla až standardka Honzy Koblížka, který domácího brankáře překonal střelou kolem zdi. Dalších 10 minut pak přinesli smršť branek, když nejprve Kmoníček krásným obstřelem využil dobré práce T. Krejcara a o minutu později stejný hráč dorazil vyražený míč od domácího brankáře. V 69. minutě uzavřel skóre také po dorážce Kuba Koblížek. Rychle získané jasné vedení domácí zlomilo a ti již neměli síly na nějaký zvrat. Až po našem polevení se dokázali propracovat k ohrožení Tomka střelou z dálky, ale ten si bez větších potíží pohlídal čisté konto. Dnes tým podal velmi slušný kolektivní výkon a domácí na jejich velkém hřišti přehrál hlavně po fyzické stránce. Domácím rychle docházeli síly a byli postupně pod velkým tlakem našich rychlostně vybavených hráčů. Branek sice mohlo být více, ale i tak jsme se střeleckou potencí týmu dnes spokojeni. Věříme, že dokážeme v takových výkonech pokračovat i v dalších zápasech.

Zpět