23. kolo 1.A třídy: SK Roudnice - FC Vrchlabí 0:2 (0:1)

07.05.2016 06:14
Sokol Roudnice
 
vs.
FC Vrchlabí
 
0:2
(0:1)
Střelci:
    2x Havránek


 

Sestavy:
Tomek, Koutník L. (56. Vlasák), Mikan, Novotný M., Brendl, Krejcar (82. Koutník), Koblížek, Tomeš (66. Novotný J.), Stozsek, Bednář, Bendig   Rodr, Pleva, Hájek, Mejsnar, Jech, Mejvald, Fink, Matěják, Tauchman, Kraus, Havránek (71. Zajíc)


 

Karty:
2   6
    15.min. Tauchman


 

Frýda Milan, trenér (domácí):
První poločas jsme byli lepší, ale své gólové šance jsme nevyužili (2x tyč). Hosté i přesto, že hráli od 15.minuty o 10. hráčích využili brejkovou situaci. V druhém poločase pokračovali hosté v obranném bloku a my jsme se přes něj těžko dostávali. Dnes se nám zápas příliš nepovedl. Musíme se soustředit na další zápasy.


 

Zdeněk Lukeš (trenér) (hosté):
Do utkání jsme vstoupili velice dobře, kdy po krásné přihrávce Pavla Krause nechytatelně zakončoval Jiří Havránek. Naše pohoda však netrvala dlouho, jelikož v 15. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Tauchman. První poločas jsme dohráli trochu zmateně, ale podařilo se nám vedení udržet. V druhém poločase přidal Jiří Havránek druhou branku a nechá se říci, že bylo rozhodnuto. Musím pochválit všechny hráče za výborné plnění svých úkolů.


 

Diváků: 120
Rozhodčí: Martínek
Zpět