23. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 AFK Probluz "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 1:7 (0:0)

11.06.2010 06:24

Branky: Krejcar Jan 3, Klapka D. 2, Vlasák, Gráf

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Mencák (70. Mrštík L.), Novotný (80. Gráf), Svatoň (55. Švadlenka), Klapka M. - Mrštík D., Šiška, Klapka D., Panchártek - Vlasák, Krejcar Jan

Úvod utkáníbyl plně v naší režii a zanedlouho jsme si vytvořili několik slibných šancí a jednu tutotvou, ale tu Panchártek nedákazal proměnit. Poté velmi dravě pronikl do vápna Krejcar a jeho střela vystrašila domácího brankáře. Poté se hra více vyrovnala a přibližně kolem 20. - 30.minuty byli nebezpečnější domácí, ale naštěstí jejich koncovka postrádala přesnost. Závěr poločasu přinesl další dvě tutové šance našich hrčů, ale nejdříve sám postupující Panchártek velmi nepřesně přihrál ve finální části Krejcarovi, který měl před sebou úplně prázdnou branku. A poté vlasák z bezprostřední lízkosti trefil jen domácí brankáře. Po změně stran se ukázalo pravidlo nedáš dostneš, když nejdříve ve velmi slibně vypadajícím úniku byl Krajcar, ale v poslední moment si balon ukopl a domácí hned z následné akce vsítili branku. Poté se hra odvíjela hlavně ve středu pole ale bez výraznějších šancí. v 60. minutě se míč odrazil ke Klapkovi D. a ten přesně zakončil. Za 3 minuty dostal za obranu míč Krejcar a svůj únik zužitkoval v první branku. V 70. minutě se prosadil opět Klapka a chvilku nato podruhé i Krejcar. Poté přišel na hriště Mrštík L. a Gráf a oba hned mohli skórovat. Zatímc prvně jmenovaný jen těsně minul branku, tak Gráf chvilku po svém příchodu přesně našel na malém vápně Vlasáka a ten se nemýlil a o chvilku na to sám zakončil přesně výpad do již rezignující obrany domácích. Tečku za strhující půlhodinou udělal hatrikem Krejcar. Domácí ke konci zápasu odešli fyzicky, ale hlavně psychicky. Za to naši hráči si závěr utkání vychutnaly plný doušky, věřme, že stejně střelecky se jim bude dařit i v dalších dvou zápasech se silnými soupeři z Libčan a Převýšova. 

Zpět