24. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 TJ Sokol Roudnice "B" : TJ Jiskra Prasek "B" 5:1 (3:0)

07.06.2010 20:39

Branky: vlastní, Špaček V. 2x, Mencák, Vlasák

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Mencák (55. Klapka M.), Novotný (66. Švadlenka), Svatoň, Mrštík D. (46. Špaček J.) - Špaček V., Šiška, Klapka D., Panchártek - Gráf, Vlasák

Po úvodním oťukávání se skóre hnulo až zásluhovou hostujícího obránce, který si nešťastně dal vlastní branku. Poté si hosté připsali několik slibných šancí během asi pěti minut, kdy se naši hráči více soustředili na výklad chyb ostatních spoluhráčů, než na vlastní hru. Pak ale během deseti minut jsme měli šanci dvakrát zahrávat pokutový kop a obě tyto šance naši střelci Špaček a Mencák využili. Druhá půle začala naší chybou a hostům se podařilo snížit. Naštěstí za minutu kontroval Vlasák střelou z vápna. Poté hra víceméně ustala a všechny šance končili v rukách postraních rozhodních, kteří tomuto utkání příliš nepomohli. Skórovat se podařilo změnit již jen Vojtovi Špačkovi, který hlavou přehodil hostující brankáře. Po celé utkání jsme působili fotbalověji a zaslouženě vyhráli.   

Zpět