23.kolo IV. třídy: TJ Sokol Roudnice B - Dobřenice 2:7 (2:2)

10.06.2013 17:06

Branky: Novotný,Pithart.

Sestava: Švadlenka,Svatoň,Šiška,Kučera,Klapka (50.Mencák),Vach (70.Jarkovský),Pithart,Vlnas,Novotný,Melichar.J.,Gráf (46.Koudelka).

Hned v první minutě se hosté trefili do naší branky,ale před zahráním standartky nebylo pískáno a tak branka neplatila.Naše odpověď byla rychlá a ve 4.minutě po Pithartově střele zvonila za hostujícím brankářem Zasadilem tyč. V 8.minutě se dostal ve vápně ke střele Novotný a s pomocí teče hostujícího obránce poslal domácí do vedení - 1:0. V těchto fázích zápasu jsme byli jednoznačně lepší a škoda,že jsme své vedení nedokázali navýšit.Po asi 15.minutách si hosté začali vytvářet tlak a nebýt parádních zákroků gólmana Švadlenky bylo o utkání rozhodnuto už v poločase. Vyrovnávací branku zařidil Svatoš,který po parádním centru postupoval sám na Švadlenku a nezaváhal - 1:1. Obrat přišel za chvíli,když po autovém vhazování naše obrana zaspala a pro osamoceného útočníka už nebyl problém zamířit přesně 1:2.Hosté se však neradovali dlouho a ve 36.minutě srovnal parádní střelou Pithart.O minutu později centroval křížem do vápna Svatoň,ale Pithart hlavou mířil těsně nad.Poslední velkou šanci první půle zastavil Švadlenka na brankové čáře a do kabin jsme tak odcházeli za nerozhodného stavu 2:2.S příchodem Koudelky do druhého poločasu naše útočná síla ještě zesílila a právě Koudelka vymotal 3 hostující obránce a předložil míč před bránu na Melichara,který však nebyl dost důrazný a hostující brankář Zasadil si s jeho slabou střelou poradil. Zlomový moment přišel asi v 50.minutě.Klapka si natáhl sval,musel střídat a naše hra jakoby se zhroutila.Najednou jsme byli u všeho déle,neudželi jsme míč a šance měli vlastně už jen hosté.Nakonec nám přidali ještě 5 gólů a ač nerad musím uznat,že jeden hezčí nežli druhý.Konečný výsledek je  snad až příliš krutý,ale chtít body za dobře odehraný poločas prostě nejde.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/4.trida_TJ_Sokol_Roudnice_B_2_7_AFK_Sokol_Dobrenice/ 

Zpět