24.kolo 1.A třídy l TJ Start Ohnišov - TJ Sokol Roudnice 1:3 (0:2)

03.06.2012 07:55

Ohnišov - Roudnice 1:3  (0:2)

B: 26. Krejcar Jakub, 35. vlastní gól, 76. Slezák (PK).
ŽK: 37. Kmoníček, 44. Krejcar Jan, 61. Vlasák, 90. Mikan, 90. Slezák.
ČK: 91. Koblížek.
R: Kalaš, Linhart, Franěk
 
Roudnice: Tomek, Vlnas, Mikan, Krejcar Jakub, Samšeňák, Vlasák, Pajgrt (28. Koblížek), Slezák, Kmoníček (77. Koudelka), Bednář (85. Zasadil), Krejcar Jan.

Vladislav Koudelka:

Na malém hřišti nám chvíli trvalo než jsme zjistili, že musíme hrát jednoduše.  První branka padla po pěkné kombinaci, kde zakončoval Krejcar Jakub. Soupeř se dostával k naší brance jen ze standardních situacích. Na 2:0 jsme zvýšili se štěstím, kde se míč odrazil do Kmoníčka. Poté jsme mohli zápas rozhodnout, když jsme měli ještě dvě šance, ale bez efektu. Když už jsme branku dali, tak nás zastavil pomezní rozhodčí pro údajný ofside. Do druhé půle jsme vstoupili vlažně a po našich chybách se soupeř dostal do třech gólových šancí, kde jednu proměnil a snížil na 2:1. Domácí to nabudilo, začali hrát agresivněji a nám to začalo dělat problémy. Podařilo se nám z penalty zvýšit na 3:1. Pak jsme si vytvořili další šance, ale opět bez efektu. Závěr utkání jsme si měli pohlídat a uhrát to fotbalově. Mrzí mě závěr utkání, kde jsme přišli o jednoho hráče. Takže uvidíme s kým pojedeme na finále poháru. (3x zranění, 1 vyloučený). Na druhou stranu jsem rád, že hráči chtějí vyhrávat, i když se třeba fotbalově nedaří.

Zpět