24.kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Slavoj Syrovátka : TJ Sokol Roudnice "B" 3:2 (1:1)

06.06.2011 08:18

Branky: vlastní, Špaček V.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Zasadil – Truhlář, Šiška, Svatoň A. (70. Klapka M.) – Mrštík, Novotný (65. Gráf), Špaček V., Švadlenka – Klapka D., Kmoníček, Panchártek

Úvod derby se nám vydařil a domácí jsme přehrávali kombinační hrou. V 10. minutě se poté ujala pohledná kombinace po levé straně a nebezpečný centr uklidil domácí bek před Kmoníček do vlastní branky. Povzbuzeni brankou jsme i nadále byli herně lepším celkem, ale postupně jsme se přizpůsobili hře domácích, kteří začali sázet na dlouhé odkopy a výkopy brankáře. Postupně se ale tato taktika ukázala jako poměrně účinná, když se domácí několikrát po souboji dokázali dostat do přečíslení naší obrany. Příliš nebezpečných situací z toho ale nebylo. Přesto se domácí nakonec dočkali vyrovnání, když  po vyražené střele Zasadilem domácí z dorážky lehce snížili. O chvilku později jsme opět mohli strhnout vedení na svou stranu, ale Kmoníček trefil pouze tyč. A když Klapka hlavičkoval pouze do náručí Saidla bylo o poločasovém stavu rozhodnuto. Hned v úvodu druhé půle se do akce prodral Kmoníček a byl ve vápně faulován. Bohužel Špaček nedokázal penaltu proměnit. Domácí nás za to po minutě hry potrestali brankou a bylo to 2:1. Dlouho jsme se z toho oklepávali, ale postupně se vytvořili i příležitosti na vyrovnání, bohužel pro nás většinou končili na nerozhodnosti našich hráčů a tak Saidl příliš šancí k vyniknutí neměl. Zato Zasadil se na druhé straně vytáhl při standardce a udržel naše šance v zápase. V 70. minutě se poté zdálky prosadil Špaček a trochu tak odčinil svoje penaltové selhání. Bohužel o pár minut později domácí z rohu trochu se štěstím opět šli do vedení. Závěr utkání byl z naší strany spíše křečí o vyrovnání a domácí se již soustředili pozorně na defenzívu a zkušeně si výsledek již pohlídali. Velice slušné utkání dopadlo lépe pro domácí, ale i přes prohru byl náš dnešní výkon jeden z těch lepších.

fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/24._kolo_IV.tridy_sk._B_-_2010_11_Syrovatka_A_TJ_Sokol_Roudnice_B_3_2/

Zpět