26.kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 SK Libčany "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 0:3 (0:2)

19.06.2011 17:53

Branky: Kučera 2, Mrštík D.

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Zasadil - Truhlář, Svatoň P., Šiška, Svatoň A. - Mrštík D., Kučera (85.Jarkovský), Klapka D., Špaček J.(60.Gráf) - Panchártek Melichar (46.Mrštík L. (75. Švadlenka)

Derby jsme v trochu improvizované sestavě začali obstojně a postupně si vytvořili herní převahu. Tu navíc v 15. minutě dokázal využít Kučera, který přesně umístil hlavou centr Honzy Špačka. Domácí se snažili o vyrovnání, ale jejich snaha po celý první poločas končila na nepřesných finálních přihrávkách, a tak Zasadil příliš práce krom rohových kopů neměl. Naši hráči si během první půle vytvořili několik slušných šancí, ale hlavně Panchártek byl v zakončení dnes silně neproduktivní. V 35. minutě ale právě Panchártek pěkným centrem našel hlavu Mrštíka a ten navýšil naše vedení. Druhá půle začala větší aktivitou domácích, kteří se několikrát dostali k ohrožení naší branky, ale naštěstí pro nás ji ani jednou nedokázali trefit. Naše hra ve druhé půli nebyla tak produktivní, ale postupně se v otevírající se obraně domácích objevovali okna, které jsme několikrát dokázali využít, ale bez gólového efektu. Účet utkání nakonec uzavřel po roku opět hlavou Kučera. V dnešním derby jsme byli lepším týmem a tak jsme i zaslouženě vyhráli. Stinným momentem utkání bylo zranění Radana Adlafa v závěru utkání. Přejeme brzké uzdravení.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/26._kolo_IV.tridy_sk._B_-_2010_11_Libcany_B_TJ_Sokol_Roudnice_B_0_3/

Zpět