24.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : SK Libčany "B" 8:0 (4:0)

04.06.2012 09:57

Branky: Koudelka 3, Mrštík L. 2, Špaček J. 2, Mikan

Sestav TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář, Šiška, Svatoň A. – Mrštík D., Mikan (46. Mrštík L.), Špaček J., Pithart (70. Švadlenka) – Kmoníček (46. Klapka M.), Koudelka, Panchártek

Hned z úvodu hry se nám podařilo dostat soupeře několika povedenými akcemi pod tlak a rychle jsme přidali i branku, kdy po opakovaném centru Panchártka vrátil míč před bránu Mikan a Koudelka hlavou propasíroval míč skrz hlouček bránících těl. Branka nás povzbudila a vytvářeli jsme si další příležitosti. Na 2:0 zvýšil po přesném centru od Pitharta hlavou Mikan a nedlouho po něm uklidnit hru druhou brankou Koudelka. Naše hra měla slušné parametry, dařilo se nám kombinačně soupeře přehrát a hlavně eliminovat jediný zdroj nebezpečí pramenící z středové dvojce Zahradník – Horáček. V tomto směru výborně pracovala dvojce Mikan – Špaček, která dokázala včas zastavit rodící se akce a navíc svými 3 brankami v zápase ukázala i svou ofenzivní sílu. Ještě v první půli zkompletoval Koudelka svůj hattrick, když se pohybem odpoutal od obránce a lehce zakončil k tyči. Druhá půle byla v duchu té první a naši hráči přidali další 4 branky. Nejdříve se v 50. minutě prosadil z dálky Špaček. Další šance jsme ale dlouho nemohli proměnit a tak si kolem 80. minuty vzal slovo Lukáš Mrštík a zvýšil nejdříve na 6:0 a hned po rozehrávce na 7:0. O další dvě minuty po dobré práci Špačka mohl zkompletovat bleskový hattrick, ale prvně jmenovaný akci 2 na 1 zakončil sám a nepřesně. To ale neplatilo v 85. minutě, kdy Špačkovu střelu hostující obrana tečovala za záda bezmocného brankáře.Těší mne jak předvedená hra, tak i produktivita v zakončení, snad to vydrží i v dalších zápasech.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/24.kolo_IV.tridy_sk._B_-_2011_12_TJ_Sokol_Roudnice_B_Libcany_B_8_0/

 

Zpět