24.kolo IV. třídy : Syrovátka : TJ Sokol Roudnice B 6:0 (4:0)

19.06.2013 08:58

Sestava: Švadlenka,Svatoň A.,Šiška,Špaček J.,Klapka,Kučera,Pithart (25.Kmoníček J.),Pajgrt,Melichar J.,Koudelka,Gráf.

Utkání se neslo v podobném duchu jako ve čtvrtek v Myštěvsi.Naše obrana pouštěla na gólmana Švadlenku jeden nájezd za druhým a tak je vlastně k podivení, že poločasové skóre bylo pouze 4:0,neboť šancí měli domácí mnohem více,ale ty Švadlenka pochytal.Do druhé půle jsme trochu přeházeli sestavu a snažili se vstřelit alespoň čestný úspěch.Domácí gólman Saidl byl však proti a zneškodnil všechny naše možnosti.Domácí byli jednoznačně lepší ve využívání brankových příležitostí a po zásluze si připsali vysoké vítězství.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Slavoj_Syrovatka-Sokol_Roudnice_B_6_0/ 

 

Zpět