24.kolo l.A třídy: TJ Sokol Roudnice - FK Kostelec n.O. 0:1 (0:0)

11.05.2015 20:20

 


24. kolo02.05.2015 - 17:00
     
Sokol Roudnice
vs.
FK Kostelec n. O.
0:1
(0:0)
Střelci:
    81. Brandejs


Sestavy:
Hopko, Mikan, Krejcar Jakub(74.Vlasák), Koblížek, Židík, Brendl, Kmoníček (68.Pejchal), Novák, Krejcar Jan, Bednář, Tomeš(78.Vlnas)   Matoušek - Cvejn M, Řehák, Kaplan, Šrámek - CvejnJ (78.Mlynář), Mašek (73.Brandejs), Klapal, Tichý - Krupka (54.Plocek), Švandrlík


Karty:
1   35.Klapal, 66. Mašek, 90. Švandrlík
     


Koudelka Vladislav ml., trenér (domácí):
Dnes se u nás představil zatím asi nejlepší tým, se kterým jsme doposud hráli. Soupeř měl v prvním poločase více ze hry, ustáli jsme dvě tyče. Druhý poločas jsme se zvedli a hrál se vyrovnaný duel. Byl to zápas o jedné brance. My jsme Novákem jasnou tutovku spálili a soupeř nás ke konci potrestal. Škoda, že debutant v brance Hopko neudržel čisté konto. Hrál se na 1.A třídu kvalitní fotbal, který se musel početné divácké kulise líbit.


Komentář (hosté):
Od začátku utkání se hrál svižný, rychlý fotbal ve vysokém tempu. První poločas jsme byli lepším týmem, nastřelili dvě tyče a neproměnili další velké šance. Druhé dějství domácí hru vyrovnali, branku jsme vstřelili v závěru utkání, po centru Mlynáře se hlavičkou prosadil Michal Brandejs, zaslouženě si odvážíme 3 body. Děkujeme divákům, kteří za námi vycestovali opět v hojném počtu ! 3 body budeme chtít potvrdit za týden doma s Třebechovicema.


Diváků: 160
Rozhodčí: Nývlt Roman

 

Zpět