25. kolo 1.A třídy l Sparta Úpice : TJ Sokol Roudnice 1:1 (0:0)

13.06.2013 07:38

Branka: 68. Kmoníček

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas ( 67. Pajgrt), Mikan, Koblížek Jan ( 59. Vach), Krejcar Jakub - Koblížek Jakub, Vlasák, Židík, Krejcar Jan - Krejcar Tomáš, Bednář ( 46. Kmoníček)

ŽK: 0:5 !

V neděli se diváci těšili z jednoho z nejlepších fotbalů, které v sezóně viděli, ale dnes již utkání nabralo úplně jiný směr. Hned od úvodu byli domácí pod tlakem naší rychlé křídelní hry a nedokázali na poměrně velkém hřišti našemu týmu výrazněji konkurovat. Naši hráči se dostali do několika velmi slušných šancí, ale špatná koncovka, která nás provází celou sezónou, s námi přijela i do Úpice. Gólově se tak neujaly šance T. Krejcara, Vlasáka ani Kuby Koblížka. Domácí hrozili spíše sporadicky a tak Tomek musel řešit jedinou nebezpečnou střelu v první půli. Druhou půli domácí začali aktivněji a měli více míč na svých kopačkách, ale jejich akce končili povětšinou dost daleko od Tomkovy brány. My jsme poté trochu přeskupili řady a i střídání dodali týmu na aktivitě. Bohužel pro nás první střela mezi tyče ve druhé půli v podání domácích skončila brankou. Povedenou kombinaci po špatném odkopu zakončil nehlídaný domácí hráč přesně. Naši hráči ale velmi rychle srovnali po krásné akci a přesné hlavičce Kmoníčka. Domácí se pak marně snažili převážit vedení opět na svoji stranu, ale opět byla jejich hra dopředu velmi sterilní. Naopak my jsme si vytvořili v závěru několik 100% šancí, které jsme ale trestuhodně zahodili. Potrestaní mohlo přijít v 86. minutě po přísné penaltě, kterou ale Tomek, potýkající se se zraněním, bravurně kryl. Zlomené domácí pak mohl dorazit Jan Krejcar, ale v samostatném nájezdu opět selhal. Domácí si dnes nezasloužili za svůj výkon ani bod, ale nakonec mohli mít všechny. Jsme rádi, že naše hra se postupně dále posouvá svou kvalitou výš a výš. Nyní doufáme, že dokážeme podobné výkony předvést i domácím fanouškům, kteří si to za naši podporu po celou sezónu určitě zaslouží. Velkou pochvalu si domácí ale zaslouží, a to za výborně připravené hřiště. Stav nás vzhledem k nedávným povodním velice překvapil.  

 

Zpět