25.kolo 1. A třídy l TJ Sokol Roudnice - SK Třebechovice p.O. 2:2 (2:0)

10.06.2012 12:33

Roudnice - Třebechovice 2:2

B:
Mrštík L., Slezák PK - Václavek 2x (1 PK). ŽK: 1 - 1. R: Žerovnický. Diváků: 100. Poločas: 2:0.

Roudnice: Tomek - Vlnas, Schmidt, Mikan - Kmoníček, Vlasák, Krejcar Jan, Hůlka, Slezák - Bednář, Mrštík L.   Střídali: Klapka M., Špaček J., Špaček V., Koudelka M.

Hodnocení trenér Koudelka Vladislav ml.: "Do zápasu jsme šli s torzem, kde nám chybělo 5 hráčů. Zastoupit muselo 5 hráčů z B mužstva. Zápas probíhal v duchu pouťáku, obě mužstva hrála bez nasazení. Na našich hráčích byla znát únava z pohárového střetnutí. Nemohli se dostat do tempa. Vedení jsme se ujali po důrazném napadání Lukášem Mrštíkem. V závěru poločasu zvýšil z penalty Slezák na 2:0. Do druhého poločasu jsme vstupovali s cílem hrát ze zajištěné obrany a na brejky. Skutečnost však byla zcela jiná. Někteří hráči si dělali na hřišti co chtěli. Místo abychom se doma důstojně rozloučili s diváky, tak jsme utkání odflákli. Je vidět, že sezóna končí a hráči toho mají plné zuby. Někteří hrají ze zraněními a na výkonech je to znát."

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1.A_trida_25._Kolo_Roudnice_Trebechovice_2_2/

 

 


 

Zpět