25. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - MFK Trutnov "B" 5:2 (2:1)

20.05.2017 22:28
SK Roudnice
 
vs.
MFK Trutnov B
 
5:2
(2:1)
Střelci:
8.Šiška,18.Šiška, 68.Krejcar, 69.Šiška, 71.Šiška   11.Vošanovič, 79.Kalhous


 

Sestavy:
Šanda, Koutník L., Mikan, Novotný, Krejcar(73.Koutník D.), Šiška(75.Vítek), Vlnas, Stoszek, Cuberka, Kučera(86.Hopko), Koblížek   Dousek, Groer, Kozák(54.Brádler), Šimočko, Handlíř, Šimůnek(75.Kuhn), Kalhous, Vošanovič, Doubic, Tobiáš, Landa


 

Karty:
61. Koblížek   38.Handlíř, 43.Vošanovič, 53.Kozák, 90. Kalhous
     


 

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (domácí):
Dnes jsme vychazeli z kompaktního bloku a chtěli z brejků udeřit. Trenérovi se podařilo nasazení Kuby Šišky, který hrál poprvé od začátku a vstřelil 4 branky. Hosté hráli hlavně v druhém poločase dobrý fotbal a výsledek je pro ně krutý. Ale jak jsme se mockrát přesvědčili,hraje se na góly.


 

Realizační tým MFK Trutnov (hosté):
Za přispění obou týmů mělo utkání velmi slušnou úroveň. Bohužel jsme si zápas prohráli během pěti minut ve druhém poločase, kdy jsme dostali tři góly. I přesto si sestava poskládaná převážně z dorostenců zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedený výkon. Domácím blahopřejeme k vítězství.


 

Diváků: 112
Rozhodčí: Miroslav Hron
Zpět