25. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 SK Libčany "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 2:3 (1:2)

13.06.2010 22:17

Branky: Jiránek, Jedlička - Kmoníček, Klapka D., Mrštík L.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Klapka M., Novotný, Svatoň (55. Šiška), Mrštík D. - Švadlenka (70. Špaček V.), Kmoníček, Klapka D., Panchártek - Krejcar Jan, Mrštík L. (65. Gráf)

Sousedské derby - díl 2. Po sobotní výhře Libčanského Áčka na hřišti Roudnice se obě rezervy sešli na hřišti v Libčanech a vývoj utkání byl v mnoha ohledech podobný. Rychlý start do utkání se povedl domácím, když hned v 1. minutě skóroval Jiránek. Poté se ale aktivněji prezentovali hosté a také se jim podařilo skóre již během první půle otočit. Nejdříve Kmoníček přesně zakončil přečíslení obrany domácích a poté se přesně ze standardky trefil Klapka. V domácím dresu se velmi dobře prezentoval Adlaf, ale po faulu na něj musel kvůli zranění odstoupit a tím byla i trochu oslabena síla domácí ofenzívy. Roudnickým hráčům se podařilo asi v 55. minutě vedení navýšit, když L. Mrštík využil zaváhání Schejbala a nedal domácímu brankáři šanci. Poté jsme ještě zahodili několik velmi slibných šancí, a tak domácí závěr utkání ještě zdramatizovali když se v 85. minutě trefil Jedlička. Do konce utkání se již nic nestalo a tak B tým Roudnice oplatil prohru A týmu stejnou mincí. Utkání mělo svůj stín v podobě zranění Radana Adlafa. Kvalitě utkání nepřidal nepřesný hlavní rozhodčí. I přeto se zdá výhra Roudnice jako zasloužená.

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Libcany_B/

Zpět